ویژگی ها:

در انواع فریم درب هوشمند ، فریم استیل یکی از فلزاتی که همیشه در راس توجهات قرار داشته و بسیار محبوب می باشد.می توان گفت این را مدیون  زیبابب و مقاومت خود میباشد.

ورق های استیل کلا بسته به نیاز مصرف کننده و و موجود در دو نوع شفاف و کدر ساخته میشود.

استنلس استیل یا فولاد های ضد زنگ آلیاژهایی هستند که از آهن درست شده اند که حاوی ۱۱% کروم باشند. فقط انواع معدودی بیش از ۳۵% کروم یا کمتر از ۵۵% آهن میباشد .اکسید کروم که به خاطر وجود اکسیژن روی انها شکل میگیرد در آنها خاصیتی به وجود می آورد و آنها را ضذ زنگ میکند.

Si Mo Nb Cu Ti Se Al Ni ، عناصر مان برده شده عناصری هستند که جهت بهبود خاصیت استیل به آن افزوده میشوند که در آنها میزان درصدی کربن از ۰٫۰۳%تا ۱% متغییر  می باشد.

شرایط متفاوتی وجود دارد که به شما کمک میکند چه نوع فریم استیل را برگزینید مثل  پایداری در برابر پوسیدگی،  خاصیت های مکانیکی ،خاصیت های حرارتی، خاصیت های شمیایی، ویژگی های تولیدی ،میزان ارزش محصولات و……. که در این بین  پایداری در برابر پوسیدگی، ویژگی های مکانیکی و خاصیت های حرارتی از همه قابل توجه تر می باشند .

شاخه ۳۰۰ یا استنلس نگیر  (غیرمغناطیسیی یا نگیر) مخلوطی از  نیکل و کروم و آهن با مقدار کربن کمتر از ۰٫۱ درصد. ۳۰۴ معمول ترین گرید استنلس استیل است که نام دیگر آن   18.8 کلاسیک می باشد.

 مدل ۳۱۶ بعد از ۳۰۴ متداول ترین گرید است و در صنایع غذایی و جراحی به کار میرود . آلیاژ مولیبدن که در آن موجود می باشد  مانع از خوردگی می شود و  بخاطر پایداری فراوان  در برابر کلر در مقابل گرید ۳۰۴ در صنعت دریا و آبی هم کاربرد دارد. گرید ۳۲۱ و گرید ۳۰۴ مشابه یکدیگر میباشند .اختلاف آنها در اینست که   آلیاژ ۳۲۱ به خاطد  داشتن  ترکیبات تیتانیوم پایداری زیادی برای  جوشکاری ندارد. این آلیاژها به خاطر شکل گیری فوق العاده ,پایداری در برابر فرسودگی  وجوش پذیری   از پر کاربرد ترین گروه استنلس استیل به حساب می ایند . در حالت  تابیدگی تمام  آنها غیر مغناطیسی می باشد.

سر ی ۴۰۰ یا استیل بگیر(مغناطیسی یا بگیر)آلیاژ کروم و آهن  با کربن کمتر از ۰٫۲ %

۴۰۰  پایدار  در برابر ساییدگی است اما در برابر فرسایش  مقاومتش ناچیز است.

۴۲۰ گرید مه در چنگال و کارد استفاده میشود  می تواند به خوبی پولیش شود .

۴۳۰ گرید در دکوراسیون کاربرد دارد   مثلا در دکور بندی داخلی اتومبیل به کار میرود . بخش عمده  استیلهایی که دارای طرح هستند با گرید ۴۳۰ مغناطیسی می باشد. این گرید به خوبی حتی در دمای کم هم شکل میگیرد و و در برابر فرسایش نیز مقاوم است.

استنلس استیل های مغناطیسی ,مقادیر کربن ناچیزی را شامل میشوند  وکروم (و مولیبدن )به عنوان عناصر سازنده در آنها به کار رفته اند.

در دسته های فریم درب هوشمند این دسته را با گرما هم نمیتوان سخت کرد و همیشه بگیر می باشند

تمام  ورقهای استیل دارای طرح  در دو گرید۴۳۰ بگیر و ۳۰۴  غیر مغناطیسی جهت پوشاندن بدنه , سقف ودر بالا بر در قطر های مختلف  در بعد های گوناگون  و شمال رنگ هایی که متفاوت و دارای تنوع است مثل :آبی -طلایی- نقره ای –دودی  -مسی- مشکی دارای کاربرد بسیار ویژه و زیبا می باشد.

فریم درب شیشه ای _ قیمت فریم استیل _ واردکننده فریم استیل _ فریم استیل –  فریم درب هوشمند

فریم درب هوشمند |فریم استیل|نمایندگی شرکت هیوت|درهوشمنددرنیکا|