کرکره رول گیت

 طراحي مدرن شهري و اهمیت امنیت آن، مهندسان را بر آن داشت تا با چالش ساختن كركره هاي زيبا و ظريف، در عين حال با ضريب امنيت بالا رو به رو شوند كه در اين ميان شركتهای اروپایی بویژه شرکت آلماني از موفق ترین توليد كنندگان اين گروه از درب ها هستند. متخصصین ایرانی پس از 3 سال تحقیق و پژوهش، در سال 1390 موفق به تولید این محصول شدند که پس از اتمام مراحل كيفي، با افتخار عرضه آن به بازار ایران در سطح کلان آغاز شد.

 شایان ذکر است صد در صد قطعات این درب در ایران تولید می شود و افتخار ما این است که محصول نهایی تولید شده از نظر کیفیت با نمونه آلمانی کاملا برابری می کند و قیمت تمام شده آن 60 تا 70 درصد پایین تر است.

این تیغه های درب اتوماتیک از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. با مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیومی ساخته شده است. تیغه های رول گیتر ضد برش است و با قرقره هایی طراحی شده که از دو طرف داخل ریل قفل می شوند و امکان خروج درب از ریل حتی با ضربه شدید را می گیرد.

اين دربها در ورودي بانكها، مراكز تجاري، طلافروشي ها و كليه اماكن حساس با سطح امنيتي بسیار بالا مورد استفاده قرار مي گيرد.

کرکره رول گیت رول گیتر قیمت کرکره رول گیت در تهران

ویژگی های کرکره رول گیت

  تیغه ها از مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیومی ساخته شده است.

     جهت مقاوم سازی کرکره ها تیغه های رول گیتر از مفتول های فولادی کشیده شده استفاده شده است.

     محور درب این تیغه ها از نوع لوله صنعتی 152می باشد.

      حداکثر قابلیت نصب تیغه های رول گیتر در ابعاد ارتفاع 5 متر و عرض 6 متر می باشد. بالاتر از این مقادیر، متناسب با ابعاد و موقعیت پروژه به صورت اختصاصی برای پروژه ی شما طراحی می شود.

موتور این درب ها به صورت گیربکسی ساید یا به صورت  توبولار لوله ای با هندل دستی (در مواقع قطع برق) می باشد.

     این تیغه ها در درجه حرارت 70+ تا 26- درجه سانتیگراد قابل استفاده می باشند.

     با توجه به فضای خالی میان تیغه ها امکان نصب درب اتوماتیک رول گیتر در فضاهای بادگیر با وزش بادهای با سرعت 150 کیلومتر بر ساعت را دارا می باشند.

تیغه های رول گیتر ضد برش است و با قرقره هایی طراحی شده که از دو طرف داخل ریل قفل می شوند و امکان خروج درب از ریل حتی با ضربه ی شدید را می گیرد.

10-    این تیغه ها به دلیل مشبک بودن ،دارای دید داخلی و امکان تبادل هوا وجود دارد.

11-    پایه ها و محور درب اتوماتیک رول گیتر از جنس فولاد می باشد و به علت عدم زنگ زدگی این دربها به مرور زمان آنرا با روکش آلومینیوم پوشانده اند.

 اين مفتول ها به وسيله اتصال هاي آلومینيومي بسیار مقاوم و با فاصله 60 ميليمتري به هم متصل مي شوند و دارای تاییدیه از پلیس پیشگیری و امنیت را دارا می باشند.

به علت سنگین بودن تیغه رول گیتر (هر متر مربع 13 کیلوگرم) برای دربهایی با مساحت 15 متر مربع و بالاتر از آن، موتورهای چینی توصیه نمی شود.

رول گیتر ، کرکره رول گیت ، قیمت کرکره رول گیت ، کرکره اتوماتیک در عراق کرکره اتوماتیک در افغانستان رول گیتر ، کرکره رول گیت ، قیمت کرکره رول گیت ، کرکره اتوماتیک در عراق کرکره اتوماتیک در افغانستان