درب اتوماتیک کرکره ای پلی کربنات

این تیغه های کرکره برقی معمولاً جهت اماکنی نظیر بانک ها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد. این کرکره برقی ها علاوه بر عبور نور و محافظت در برابر اشعه UV، در مقایسه با سایر کرکره برقی ها بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت و خرابکاری را دارا و انواع مختلف آن دارای تائیدیه امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی می باشد. با توجه به اینکه هر مترمربع از کرکره برقی شفاف حدوداً 11 کیلوگرم وزن دارد، توصیه می شود این تیغه ها به همراه موتور ساید مورد استفاده قرار گیرند.

این تیغه ها از مواد پلی کربنات با مقاومت مکانیکی بسیار بالا و مقاوم در برابر ضربه در رنگهای گوناگون از جمله شیشه ای، دودی رنگ، برنز، آبی، مسی رنگ و … ساخته می شوند. کرکره های برقی شفاف پلی کربنات بدون رنگ بیشترین شفافیت را دارا است و با توجه به نیاز کارفرما امکان تولید آن با رنگ های گوناگون وجود دارد و در صورت نیاز می توان با افزودن مواد و یا انجام سند بلاست آنرا به کرکره برقی مات تبدیل نمود.

تیغه های کرکره برقی شفاف با استفاده از لوله های آلومینیومی یا زوارهای آلومینیومی و یا لوله استیل به یکدیگر متصل می شوند. جهت کرکره برقی با عرض دهنه کوچک (حدوداً تا 4 متر) از کرکره برقی شفاف با لوله و یا زوار آلومینیومی استفاده می شود ولی برای پروژه هایی با عرض دهنه بزرگ و همچنین پروژه هایی که امنیت و خاصیت ضد سرقت برای ما از اهمیت برخوردار است کرکره برقی شفاف با لوله استیل توصیه می گردد. لازم بذکر است تیغه های کرکره برقی شفاف را می توان بصورت ترکیبی با سایر تیغه های کرکره برقی استفاده نمود.

کرکره پلی کربنات # کرکره شفاف # کرکره برقی ضد سرقت # کرکره اتوماتیک تهران # کرکره پنجره

کرکره پلی کربنات-درنیکا

ویژگی های درب اتوماتیک کرکره ای پلی کربنات

مواد اولیه کرکره های برقی شفاف پلی کربنات می باشد که عموماً وارداتی می باشد و یکی از برترین برندهای آن بایر آلمان می باشد. تیغه های پلی کربنات با ضخامت استاندارد 5mm ، 3mm ، 2mm و همچنین 3mm با ضخامت 5mm در لبه های بیرونی تولید می شوند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت تیغه های پلی کربنات:

  1. کیفیت و برند مواد اولیه آن
  2. ضخامت تیغه شفاف و وزن هر متر مربع آن
  3. جنس لوله و یا زوار بین تیغه ها و رنگ آن

 

کرکره پلی کربنات # کرکره شفاف # کرکره برقی ضد سرقت # کرکره اتوماتیک تهران # کرکره پنجره

مشخصات موتور ساید زنجیری:

  • دارای طیف قدرتی گسترده از 150 تا 2000 کیلوگرم
  • دارای ترمز اضطراری جهت جلوگیری از سقوط درب
  • حرکت با سیستم کلیدهای بالا، پایین و استپ
  • قابلیت کارکرد با دستگاههای کنترل تردد، کارت خوان، وسایل ارتباطی مانند موبایل و … را دارا می باشد
  • دارای خلاص کن زنجیری بسیار ساده
  • قابلیت نصب چشم جانبی و فلاشر
  • قابلیت نصب باطری بکاپ برای کارکرد هنگام قطعی برق

 

کرکره پلی کربنات # کرکره شفاف # کرکره برقی ضد سرقت # کرکره اتوماتیک تهران # کرکره پنجره