جک پارکینگی - جک درب اتوماتیک دولنگه -قیمت جک پارکینگ

درب اتوماتیک دو لنگه پارکینگی

 • این سیستم جهت درب پارکینگها و منازل و… طراحی شده و در نصب و راه اندازی آن هیچ نیازی به تغییر درب موجود ساختمـان نبـوده و در وضعیت فعلی درب، نصب می­شود. این سیستم به صورت کنتـرل ازراه دور هدایت شده و به تعداد واحدها، کنترل ازراه دور تعبیه میشود.
  سیستم درب های اتوماتیک پارکینگی جهت درب های پارکینگ ها و منازل و یا هر جای دیگر که درب آن توسط لولا باز و بسته می شوند، طراحی و ساخته شده است .

درب اتوماتیک دو لنگه پارکینگی – جک پارکینگی – قیمت جک پارکینگ

درب اتوماتیک دو لنگه پارکینگی - جک پارکینگی - قیمت جک پارکینگ

ویژگی درب اتوماتیک پارکینگی جکی

 • پک کامل آنها شامل دو عدد جک ، جعبه کنترل ، دو عدد ریموت کنترل ، چشم الکترونیک و اتصالات لازم می باشد.در نصب و راه اندازی آن هیچ گونه نیازی به تغییر درب ساختمـان نبـوده و در وضعیت موجود آن قابل نصب می باشد. این نوع جک ها به وسیله ریموت کنترل از راه دور باز و بسته می شود و به تعداد واحدهای آن مجموعه ریموت کنترل تعبیه می شود .در زمـان قطع برق به وسیله کلید اضطراری یا خلاص کن، جک ها آزاد شده و درب ها به آسانی باز و بسته ( بدون ریموت کنترل) می شوند . در صورت نیاز می توان با نصب باطری شارژری Back Up  و یا UPS  ( بنا به نوع جک ) انـرژی الکتریکی دستگاه را تامین نمود. در این رابطه سیستم های تامین انـرژی الکتریکی خورشیدی نیز وجود دارد که می توان به مجموعه اضافه گردد .
درب اتوماتیک دو لنگه پارکینگی - جک پارکینگی - قیمت جک پارکینگ

چرا درب بازکن اتوماتیک ؟

 • سیستم های درب بازکن اتوماتیک جهت رفاه بیشتر و همچنین با اهدافي همچون كنترل تردد افراد و مسائل حفاظتی و امنیتی در مکانهای مختلف بر روی انواع گوناگون درب ها مانند درب گاراژ ،  درب حیاط ، درب ورودی ساختمان و راحتی برای افراد معلول نصب و مورد استفاده قرار می گیرد . بعد از نصب سیستم درب بازکن اتوماتیک می توان تنها با فشار دادن شستی روی یک ریموت کنترل از فاصله مناسب درب را باز و بسته کرد .مهمترين عامل در درب هاي اتوماتيك ، باز و بسته شدن عالي و ايمني آن است ومهمتر ازآن كارايي محصول در سالهاي آتي است به طوري كه با حداقل هزينه و حداكثر عمر براي مشتريان كار كند .

درب اتوماتیک دو لنگه پارکینگی – جک پارکینگی – قیمت جک پارکینگ

درب اتوماتیک دو لنگه پارکینگی - جک پارکینگی - قیمت جک پارکینگ

کاربرد درب های اتوماتیک پارکینگی

 • امنیت دربهای مراکز نظامی و مکانهای خاص مانند درب های اتوماتیک آزمایشگاهها و انبارها
 • مصرف انرژی مانند دربهای اتوماتیک هتلها، درب های اتوماتیک فروشگاهها.
 • از نظر بهداشتی کاربرد در اتاق عمل و برخی آزمایشگاه ها .
 • سرعت بخشیدن بالا به کار مانند درب های اتوماتیک مکانهای صنعتی .
 • از نظر رفاه تبدیل درب های معمولی به دربهای اتوماتیک پارکینگ منازل، درب های اتوماتیک بیمارستانها و غیره….
 • جایگزین نیروی انسانی بدون پیاده شدن از خودرو جهت بازکردن دستی درب پارکینگ .

درب اتوماتیک دو لنگه پارکینگی – جک پارکینگی – قیمت جک پارکینگ

جک پارکینگ درنیکا

از چه نوع جک در انواع ساختمانها , درب ها استفاده کنیم؟

در ساختمان هایی که تعداد طبقات آن بالاست از درب های سنگین تر استفاده می شود و در این نوع ساختمان ها چون تردد و رفت آمد زیاد است از جک هیدرولیکی استفاده می شود.

و در ساختمان هایی که تعداد طبقات آن کم است از درب های سبک تر استفاده می شود و در این نوع ساختمان ها چون رفت و آمد کم تر است جک مکانیکی کاربرد بیشتری دارد.

در برخی از ساختمان ها، از درب های لولایی ظریف استفاده شده که برای هیدرولیکی کردن این نوع از درب ها استفاده از جک مکانیکی یا هیدرولیکی مناسب نیست زیرا در زیبایی ظاهری تاثیر زیادی می گذارد، در چنین موارد از جک زیر سطحی یا جک نامرئی استفاده می شود که نیاز به فونداسیون و زیر سازی می باشد.

 

درب اتوماتیک دو لنگه پارکینگی – جک پارکینگی – قیمت جک پارکینگ