اپراتور هالوکس آلمان-اپراتور هولولکس

اپراتور های شیشه ای هالوکس:

درب اتوماتیک شیشه ای و یا همان sliding door  که با توجه به زیبایی و کاربرد امروز برای تردد از ساختمانها بسیار پر طرفدار شده است امروزه با برندهای مختلفی داخل بازار یافت میشود. یکی از این برندها درب شیشه ای هالوکس آلمان است که به تازگی به کشورمان راه پیدا کره و همچنین از استقبال خوبی برخوردار بوده . اپراتور هالوکس از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است که ما سعی میکنیم به آن بپردازیم.

 

اپراتور شیشه ای هالوکس – اپراتور هولوکس – قیمت اپراتور شیشه ای هالوکس

مزایا اپراتور برند هالوکس :

 

اپراتور شیشه ای هالکوس (Holux) ساخت کشور آلمان

  • استفاده از موتور پرقدرت دانکر آلمان (Dunker)
  • بدون محدودیت تردد با تحمل وزن 2*150kg
  • ریل و کاور : ریل و کاور فابریک آلمانی 4 متری، دارای مقطع آلومینیومی ریل قابل تعویض با کارکرد روان و کاملا بدون صدا …
  • مشخصات کنترل باکس : سیستم فرمان هوشمند با دقت و کنترل بالا در بازو بست سیستم ، دارای سیستم (encoder ) ، دارای سیستم عیب یاب میکروپروسسوریکه هرگونه دخالت و ایجاد ایراد در سیستم را با سیگنال های مشخص اعلام می نماید
  • کلیه سنسور ها با برند Bea بلژیک با قابلیت تشخیص حرکت افراد
  • مجهز به سیستم Anti Crash (عدم برخورد با مانع)
  • مجهز به سیستم عیب یاب میکروپروسسوری
  • امکان اتصال به کلیه سیستم های ایمنی و امنیتی از قبیل کارتخوان، اطفاء

مرکز کنترل پنج حالته یا قابلیت تنظیم شامل:

  1. اتوماتیک  2 – قفل   3 – دائم باز   4 – ورود یا خروج ممنوع   5 – حالت زمستانی
  • سایر مشخصات: لاستیک صداگیر EPDM و کلید گردان و تسمه و دو عدد چشمی (BEA (zen و یک جفت مادورون قرمز
اپراتور شیشه ای هالوکس – اپراتور هولوکس – قیمت اپراتور شیشه ای هالوکس

 

سیستم درب شیشه ای اتوماتیک هالوکس که از تکنولوژی روز بهره میبرد سعی کرده جدیدترین آپشن ها را در خور جای دهد . جدید ترین سیستم درب کشویی اتوماتیک شیشه ای تولید شده توسط این شرکت محصول هالوکس اکس2 (Holux X2) نام دارد و اپراتور این تولید جدید تنها 10 سانتیمتر ارتفاع دارد که در نوع خود بی نظیراست و ترکیبی از قدرت و زیبایی را به رخ میکشد . کنترل یونیت و سیستم منبع تغذیه این دستگاه در یک پک کامپکت قرار داده شده است که دارای تمام خصوصیات لازم برای عملکرد عالی و بیصدا و با کیفت یک درب اتوماتیک شیشه ای میباشد . این اپراتور مجهز به سیستم استابلایزر داخلی نیز است که چنانچه شما از ژنراتور یا UPS استفاده میکنید و یا در زمان قطع و وصل شدن برق برای مدار فرمان یا موتور مشکلی به وجود نیاید.

در سیستم درب اتوماتیک شیشه ای هولوکس X2 از مقطع قابل تعویض الومینیوم و لاستیک مخصوص صدا گیر استفاده شده است که نه تنها طول عمر اپراتور را افزایش میدهد بلکه کارکرد درب کشویی کاملا بی صدا میکند

 

همه چیز دست به دست یکدیگر میدهند تا تمام کارکرد درب شیشه ای برقی هالوکس بسیار عالی و بینقص به نظر برسد برای اثبات این مهم به شما میگوییم که قلب تپنده یعنی موتور دانکر المان داخل اوپراتور درب اتوماتیک شیشه ای هالوکس نهاده شده است .

موتور دانکر یکی از بهترین الکتروموتورهای موجود برای کارکرد ریلی است موتور و گیرباکس دانکر به سیستم شما اجازه میدهد که به صورت نامحدود و با سرعت و عملکرد مناسب از دراتوماتیک شیشه ای استفاده کنید. قدرت موتور 50 وات  و 24 ولت DC میباشد . بدنه و پوسته از نوع فلز مقاوم و روتور دانکر متصل به ذغال رابط است که همه این موارد کارکرد بدون صدا و طولانی مدتی را برای شما به ارمغان میاورد.

مشخصات تکمیلی درب شیشه ای اتوماتیک هالوکس

اطلاعات تکیمیلی اپراتور هالوکس

کاربردها :

درب اتوماتیک فروشگاه

درب اتوماتیک مغازه

درب شیشه ای اتوماتیک پاساژ

درب اتوماتیک بیمارستان ها

درب اتوماتیک شیشه ای مراکز خرید

 

امکان اجرای این اپراتور بر روی انواع فریم های استیل و آنادایز و کوره ای وجود دارد.

اپراتور شیشه ای هالوکس – اپراتور هولوکس – قیمت اپراتور شیشه ای هالوکس